Beste,
Nogmaals bedankt om te kiezen voor Little Elves. Op deze pagina kan u uw bijbestelling van digitale foto's betalen.
Klik op het Little Elves-logo onderaan deze pagina om uw bestelling door te geven.
U kan betalen via bancontact of op voorhand. Indien u via bancontact kiest, gelieve uw bankaart dan bij de hand te houden.
Indien u vragen hebt, u kan ons bereiken via mail: shoot@fotojst.com en via telefoon 015/55.77.93
Groetjes,
Jeroen en Clio
- Digitale foto's + Afdrukken 10 X 15
Digitale foto's worden afgewerkt binnen de 8 weken na betaling. Hierna worden de prints afgewerkt en opgestuurd/opgehaald.
€ 12,50 - Fotoalbum
Mini fotoalbum 10x15 tot 12 foto's mogelijk.
Wilt u onderstaande stappen volgen om het bestelproces zo goed mogelijk te laten verlopen?
1. ga naar www.wetransfer.com
2. upload daar de bestanden
3. vul in de omschrijving goed in…€ 50,00 - Canvas
Wij gebruiken hiervoor een canvas bestaande uit geweven katoen met een gewicht van 400gsm en een extra witte drager.
In tegenstelling tot andere aanbieders streven wij ernaar u een duurzaam en oerdegelijke canvas te leveren. Wij…€ 64,00 - Fotoprints
Glossy
Deze is uitermate geschikt voor fotoafdrukken met een mooie glans en briljante kleurweergave. Meest bekende en gangbare afwerking. Staat ook wel bekend als ‘glans’Lustre
Zeer fijne oppervlaktestructuur en daarom erg…€ 2,50